Dış Ticaret

Dış Ticaret

Uluslararası ticarette uzmanlaşmak üzere kurulmuş Demiray İnşaat, işbirliği yaptığı kaliteli hizmet veren imalatçı/tedarikçi firmaları ve alanında uzman, dinamik ve deneyimli ekipleri ile en uygun tedarik zincirini oluşturmuştur. , İnşaat Malzemeleri, Medikal, Gıda ve Tekstil Ürünlerinin ithalat ve ihracatını yapmaktadır.

İnşaat Malzemeleri

İhtiyaçlarınız doğrultusunda, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yapı ile güvenilir, zamanında ve sonuç odaklı yenilikçi inşaat çözümleri sunuyoruz. Ürün tedarikinin ötesinde anahtar teslim proje hizmetlerimiz ile müşterilerimizin çözüm ortağı olarak çalışmaktayız.

Medikal Ürünler

Medikal ürünleri en güvenilir üretici ve tedarikçilerden temin edip müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa zamanda en kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamaktayız.

Gıda

Müşterinin her daim yanında olmak temel ilkesi ile Anadolu'nun zengin kültürel ve tarihsel çeşitliliğinin, gıda ürünlerine olan yansımasından yola çıkarak gıda zincirini oluşturmuştur.

Tekstil

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli, güvenilir ve sağlıklı tekstil ürünlerini kendilerine en yüksek faydayı sağlayacak şekilde temin ederek, eksiksiz ve zamanında ulaştırmaktayız.