HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kalite odaklı hizmet anlayışı ile uluslararası ticarette uzmanlaşmak üzere kurulmuş Demiray İnşaat, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle öncelik verdiği inşaat ve mimarlık hizmetlerinin yanı sıra, İnşaat Malzemeleri, Medikal, Gıda ve Tekstil Ürünlerinin ithalat ve ihracatını yapmaktadır.

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmakta olan Demiray İnşaat, müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru algılayarak, ihtiyaçlara uygun, çözüm odaklı ve güvenilir projeler üretmektedir.

İşbirliği yaptığı kaliteli hizmet veren imalatçı/tedarikçi firmaları ve alanında uzman, dinamik ve deneyimli ekipleri ile en uygun tedarik zincirini oluşturmuştur. Yedeklemeli insan gücü ve tedarikçi firma planlaması ile organizasyonlarında potansiyel aksama ve gecikmelerin önüne geçmektedir. 

Demiray İnşaat, iş ahlakını ve dürüstlüğü ilke edinen, insan kaynaklarına gereken önemi veren, işinde ‘en iyi’ olmayı hedefleyen dünya çapında lider bir dış ticaret firması olmanın gayreti içerisindedir. 

Demiray İnşaat faaliyetlerini, Ocak 2013 tarihinde Mimar H. Kemal Demiray tarafından kurulan, Mimari Projeler, Dekorasyon Projeleri, Fuar Standı tasarım ve uygulamaları konularında hizmet veren partner firması Çankaya Mimarlık ile birlikte proje süresince açık nokta bırakmadan sizinle ve sizler için gerçekleştirmektedir.